שכר דירה לאחר פרידה - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • א' מהמרכז

    נשלח ע"יא' מהמרכז 15:23, 4 בספטמבר 2013

    בני זוג נפרדו והאשה ממשיכה לגור בדירתם המשותפת. הגבר עזב מרצונו אבל גם בהסכמת אשתו. האם על האשה לשלם דמי שכירות לגבר? הרי סעיף 33 לחוק המקרקעין קובע במפורש: שותף שהשתמש במקרקעין משותפים חייב ליתר השותפים, לפי חלקיהם במקרקעין, שכר ראוי בעד השימוש." האם ישנה פסיקה בנושא זה?

    השב
  • 21:16, 10 בספטמבר 2013

    שלום. ניתן להגיש תביעה לדמי שכירות ראויים.

    תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

053-9374431 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין