צוואה- סמכות - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • מיכל

    נשלח ע"ימיכל 11:21, 23 באוקטובר 2013

    אם אדם טוען שהוא זכאי לקבלת פיצויי הפיטורין של המנוח עפ"י צוואתו. האם הסמכות היא לביהמ"ש לענייני משפחה להכריע בענין זה או שהסמכות היא לביה"ד לעבודה. כלומר האם ענין פיצויי הפיטורין הוא בסמכות יחודית של ביה"ד לעבודה ? האם הטענה שהאמור בצוואה גובר על האמור בסעיף 5 לחוק פיצויי פיטורין יכול להיות נדון בביהמ"ש לענייני משפחה או שהסמכות היא לביה"ד לעבודה?

    השב
  • 07:06, 4 בנובמבר 2013

    שלום מיכל. הצואה לא גוברת על האמור בסעיף 5 לחוק פיצויי פיטורין וכן הסמכות לדון בענין של פיצויי פיטורין קנויה לבית הדין לעבודה.

    תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

053-9374431 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין