גירושין בקיבוץ - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • רויטל

נשלח ע"ירויטל 18:24, 1 בנובמבר 2013

שלום,אני נשואה 7 שניים,לחבר קיבוץ,יש לנו 2 ילדים,אני גרה עם בעלי 13 שנה בקיבוץ שלו,קיבוץ שלא עבר הפרטה,אני במעמד של תושבת ולכן אני משלמת כל חודש שכירות לקיבוץ ועל אחד הבנים תשלום לגן,הילד השני בחינם כי האבא חבר,אני רוצה להתגרש והשאלה שלי,מי אמור לשלם לי מזונות ולדאוג לי לדיור הבעל או הקיבוץ,זה קיבוץ עשיר,אך לי ולבעלי אין כסף,הוא מקבל תקציב של 5000,מתוכם הוא משלם 1000שח שכירות עבורי ועוד 2800 על הגן,אני איני עובדת,פעם בשנה אנחנו מקבלים דיוידנד של 10000,וכך בעצם אנחנו חיים,יש לנו בית גדול,לא היה עדיין שיוך נכסים,האם יש לי זכויות על הבית??אשמח לקבל תשובה.בבקשה לשמור את הפרטים שלי במערכת בלבד.

השב
  • 06:47, 4 בנובמבר 2013

שלום. מי שאמור לשלם מזונות לילדייך הוא בעלך אבי הילדים ולא הקיבוץ. לענין הדירה את צריכה לבדוק באיזה שלב נמצא תהליך השיוך וכך ניתן יהיה לתת לך תשובה מדויקת.

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

053-9374431 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין