בירור לגבי מועד גירושין קרוב - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • רוני

נשלח ע"ירוני 21:55, 20 במרץ 2014

בירור בנוגע לגירושין התחיל תהליך גירושין , ולפי איך שזה נראה עכשיו , יש לי יועץ , אבל אני לא יודע אם אני עובד עם היועץ הכי טוב . השאלה היא איך אני מוצא את היעוץ ברמה הכי טוב , אבל במחיר לא יותר מדי יקר . המצב שלי אמנם לא מסובך כל כך , אבל אשתי מגיע מהמשפחה די רע , כולל יכולת שכבר ראה על שקרים בבתי המשפט , ולכן אני חושש כרגע אני בקשר עם טוען רבני שהמליץ ​​לי עליו , שאומר שמקרה שלי פשוט ושאין לי מה לדאוג . סה"כ מדובר על מזונות שאין הרבה מה לשחק בם , ועל הסדרי ראיה נוח . אין רכוש כל כך באמת , רק רכב ורכוש בבית . אבל חשוב לי שיהיה הסכם כמה שיותר סגור , עם שינויים מובנים מראש , כי בהמשך אנחנו שוב לא נגיע להסכמה בכל מיני מצבים שיגיע . הטוען הרבני שלי אומר שאי אפשר לסגור את מזונות ואישה יכול תמיד לפתוח אותם , ואני לעומת זאת שמע על אפשרות של שיפוי , ויש גם עוד נושאים שאני לא רוצה לפספס . אני רוצה לדעת שאני עושה את המקסימום כדי לא לצאת טיפש או מופסד . אשמח לתשובה בהודעה פרטית או במייל roniinor@gmail.com או איך שתרצו..

השב
  • 23:04, 22 במרץ 2014

שלום רוני. צור קשר עם משרדי ואשמח לקבוע עימך פגישה בכדי לעזור לך ולתת לך יעוץ מעמיק יותר.

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

053-9374431 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין