אובדן כושר עבודה - פורום אובדן כושר עבודה

שאלה חדשה
 • זהבה

  נשלח ע"יזהבה 18:40, 17 באפריל 2012

  שלום רב. אני עקרת בית. לפני כחצי שנה בהיותי בסופרמרקט קיבלתי מכה חזקה בבוהן יד ימין מעגלת סופר.(אגב היתה קופאית אחת שראתה את המקרה והיום כבר לא נמצאת) חשבתי שזה יעבור אבל זה הלך והסתבך ונקבע לי תור לניתוח לפני כשבועיים.(בתקופה הזו ועד היום אני לא יכולה לעשות כלום עם יד ימין ) הניתוח בוצע בהרדמה מלאה הוכנסו לי ברגים לאיחוי המפרק. מה עלי לעשות על מנת להגיש תביעה ולמי? בתודה מראש.

  השב
 • 09:15, 19 באפריל 2012

  זהבה שלום

  במידה ויש רשלנות של הסופר מרקט מה שלא ברור ממכתבך , ובמידה וניתן להוכיח זאת, ניתן לתבוע במידה ותוותר לך נכות צמיתה (קבועה לכל החיים) . את זכאית גם לתבוע את הביטוח לאומי , נכות כללית, במידה ויש לך נכות של חמישים אחוז

  בברכה
  משה גליקו, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:אריק שלו, עו"ד

מנהל הפורום: אריק שלו, עו"ד

בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני הביטוח הלאומי, דיני עבודה ודין אזרחי עסקי. משרדו מייצג לקוחות במגוו
למידע נוסף

077-9968204 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק באותם המצבים שעשויים לתפוס כל אחד מאתנו, בכל שלב מחייו. תקופת "אובדן כושר עבודה" (זמנית או קבועה) עקב מחלה או תאונה עשויה להיות הרת גורל עבור רבים מאתנו מאחר ומדובר בשיתוק מקור ההכנסה העיקרי של מרבית הנפגעים/החולים. מכאן שחשובה התנהלות אסטרטגית תוך ראיית הנולד מראש בין הגופים השונים (חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי, תביעת נזיקין) כדי למקסם את הזכויות המגיעות לנפגע ולמזער את הנזק הנובע משיתוק או הפחתה במקור ההכנסה.