מה לעשות - פורום אובדן כושר עבודה

שאלה חדשה
 • אבי

  נשלח ע"יאבי 17:04, 16 ביוני 2012

  שלום רב מומחים יקרים אני בן 22 לפני כשנתיים וחצי הייתי מעורב בתאונת דרכים עקב התאונה נקבעו לי אחוזי נכות לצמיתות בביטוח לאומי 20% אורטופד עקב פגיעה בברך.10% פסכיאטר ( ו30% ליקוי ראיה בעין שלא קשור לתאונה) יש לי סה"כ 50% יציבה במהלך השיקום קיבלתי כול חודש 2300 ש'ח למשך שנה וחצי על דרגת אי כושר 100%.וקבלתי את הפיצוי על התאונה שאני ביכללל לא מרוצה מהסכום שקבלתי העורכדין לחץ עלי קצת שאני יקח את הסכום.. השאלות שלי הם בעצם מה עליי לעשות המצב הנפשי שלי לא מאפשר לי להמשיך לעבוד ולהתפרנס אני עדין מטופל אצל פסיאטר ולוקח הרבה כדורים פסכיאטרים...ולא מזמן קיבלתי פטור נפשי מהצבא ..??

  השב
 • 15:41, 21 ביוני 2012

  עליך לשוחח עם עורך הדין שלך -להסביר לו מה מצבך כיום ולשמוע ממנו מה המצב המשפטי ומה האופציות העומדות בפניך במידה שלא תקבל את הצעת הפשרה. בביטוח לאומי ניתן לטעון להחמרת מצב במידה וחלה התדרדרות במצבך.
  הפיצוי צריך להיות לפי נכותך התפקודית בפועל ולא רק לפי נכותך הרפואית

  תגובה
מנהל הפורום:אריק שלו, עו"ד

מנהל הפורום: אריק שלו, עו"ד

בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני הביטוח הלאומי, דיני עבודה ודין אזרחי עסקי. משרדו מייצג לקוחות במגוו
למידע נוסף

077-9968204 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק באותם המצבים שעשויים לתפוס כל אחד מאתנו, בכל שלב מחייו. תקופת "אובדן כושר עבודה" (זמנית או קבועה) עקב מחלה או תאונה עשויה להיות הרת גורל עבור רבים מאתנו מאחר ומדובר בשיתוק מקור ההכנסה העיקרי של מרבית הנפגעים/החולים. מכאן שחשובה התנהלות אסטרטגית תוך ראיית הנולד מראש בין הגופים השונים (חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי, תביעת נזיקין) כדי למקסם את הזכויות המגיעות לנפגע ולמזער את הנזק הנובע משיתוק או הפחתה במקור ההכנסה.