• ישראלי

נשלח ע"יישראלי 18:33, 2 באוגוסט 2012

התייעצתי איתך לגבי החמרה של ת עבודה בגין מצב פסיכיאטרי .נבדקתי במהלך יולי על ידי פסיאטרית של המלל והיא קבעה 10% נכות מיום 1.9.2012|..(התשובה קיבלתי בדואר )...איך זה יכול להיות? .נפצעתי בתאונה ביולי 2011 והייתי בנכות זמנית אורטופדית מאז של 15%. הבאתי מכתבים מפסיאכטר הקופה שנבדקתי על ידו בחודש מאי וגם בדצמבר 2011 אז מדוע קביעה של תאריך זה?מה ניתן לעשות?מה קןרה עם התקופה הזו?שלחתי מכתב .

השב
  • 15:03, 6 באוגוסט 2012

שלום לך

במידה והבנתי את מכתבך אני משער שממועד התאונה ועד ליום 01.09.2012 נקבעה לך נכות זמנית מסויימת שירדה ואולי הפכה לצמיתה החל מיום 01.09.2012

בהצלחה

תגובה
  • 15:37, 6 באוגוסט 2012

נקבעה לי נכות זמנית בגין מצב אורטופדי עד 31.8.2012 .
    שאלתי היא לגבי הנכות הנפשית .האם יתכן שהיא תתחיל רק מ 1.9.2012 ?ומדוע?הרי כבר ביולי 2012 נקבעה לי 10% נכות זמנית זו.זהו מצב אבסורדי ,ועל כל שאלתי:כיצד?

תגובה
מנהל הפורום:אריק שלו, עו"ד

מנהל הפורום: אריק שלו, עו"ד

בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני הביטוח הלאומי, דיני עבודה ודין אזרחי עסקי. משרדו מייצג לקוחות במגוו
למידע נוסף

077-9968204 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק באותם המצבים שעשויים לתפוס כל אחד מאתנו, בכל שלב מחייו. תקופת "אובדן כושר עבודה" (זמנית או קבועה) עקב מחלה או תאונה עשויה להיות הרת גורל עבור רבים מאתנו מאחר ומדובר בשיתוק מקור ההכנסה העיקרי של מרבית הנפגעים/החולים. מכאן שחשובה התנהלות אסטרטגית תוך ראיית הנולד מראש בין הגופים השונים (חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי, תביעת נזיקין) כדי למקסם את הזכויות המגיעות לנפגע ולמזער את הנזק הנובע משיתוק או הפחתה במקור ההכנסה.