עבודה בתקופת אכ"ע - פורום אובדן כושר עבודה

שאלה חדשה
  • מרדכי שביט

נשלח ע"ימרדכי שביט 11:39, 26 ביוני 2013

אני בן 61 ובעקבות התקף לב אני מקבל אכ"ע ממבטחים מגדל וביטוח לאומי.מותר לי לעבוד בעבודה פשוטה?ת .נאמר לי ע"י נציגת החברה להחזרת הזכויות הרפואיות לבנה פורן שאסור אם הביטוח הלאומי יגלו שאני עובד הם יפסיקו לי את הקיצבה גם מגדל ומבטחים כבר 3 שנים אני לא עובד בגלל זה. בתודה מרדכי

השב
  • 10:04, 5 ביולי 2013

ביחס לחברת הביטוח השאלה הינה חוזית . יש לבדוק את הפוליסה. אשמח אם תעביר לי אותה לעיון.
    ביחס לביטוח לאומי אני זקוק לעוד נתונים ממך מה שיעור הנכות מה השכר אשר אתה אמור להשתכר. בהחלט יש סיכון שלא תקבל את הקצבה אך אני נזקק לעוד נתונים

תגובה
מנהל הפורום:אריק שלו, עו"ד

מנהל הפורום: אריק שלו, עו"ד

בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני הביטוח הלאומי, דיני עבודה ודין אזרחי עסקי. משרדו מייצג לקוחות במגוו
למידע נוסף

077-9968204 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק באותם המצבים שעשויים לתפוס כל אחד מאתנו, בכל שלב מחייו. תקופת "אובדן כושר עבודה" (זמנית או קבועה) עקב מחלה או תאונה עשויה להיות הרת גורל עבור רבים מאתנו מאחר ומדובר בשיתוק מקור ההכנסה העיקרי של מרבית הנפגעים/החולים. מכאן שחשובה התנהלות אסטרטגית תוך ראיית הנולד מראש בין הגופים השונים (חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי, תביעת נזיקין) כדי למקסם את הזכויות המגיעות לנפגע ולמזער את הנזק הנובע משיתוק או הפחתה במקור ההכנסה.