אכע ביטוח חיים מבטחים קרן פנסייה - פורום אובדן כושר עבודה

שאלה חדשה
  • אלי

נשלח ע"יאלי 15:04, 26 ביוני 2013

שלום לך עוד דהן תודה על התשובות רק חבל שבאחור אנא תשדללענות מהר יש לי שאלה מלל קבע 100 אכע יציבה איך זה מתבטא יכול להיות במדינת ישראל שבמצב כזה ביטוח חיים יקבע כשיר לעבודה או הרפאים של קרן הפנסייה יקבעו אחרת כשר לעבודה נתקלתה במצב כזה גם אבחון מקצועי מטעם מללקבע לוא מתאיים ללימודים או לחפש עבודה לנכים מטעם מלל בגלל הליקוקיים שיש יש מצב כזה שמל קובע את זה וקרן מ קובעצת אחרת או ביטוח חיים יכול לקבוע אחרצת תודה רבה

השב
  • 09:59, 5 ביולי 2013

על כן במקרה הצורך ובהיעדר הסכמה לנכות יש להגיש תביעה על מנת שביהמ"ש יקבע את שיעור הנכות . לפעמים ובשל הפערים ממנה בית המשפט מומחה משלו

תגובה
  • 00:46, 23 באוגוסט 2013

שלום אני פוטרתי מהעבודה בגיל 52 ומאז התגלו אצלי 2 גידולים מנינגיות בראש והייתי במעקב בגיל 58 אחת מהן גדלה
    ונותחתי בראש, אני עדיין במקב אחר הגידול השני ומבצעת mri לפי הוראה של נוירוכירורג כל חצי שנהץ אני סובלת מחרדות ומטופלת בכדורים, יש לציין שכל השנים שילמתי את הפנסיה באופן עצמאי למרות שלא עבדתי
    האם יש מצב שאקבל פנסיה מוקדמת? נקבעו לי 48% נכות מביטוח לאומי ויש לי זכות לאובדן כושר עבודה מקרן גמלאות מרכזית
    אשמח לתשובה

תגובה
מנהל הפורום:אריק שלו, עו"ד

מנהל הפורום: אריק שלו, עו"ד

בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני הביטוח הלאומי, דיני עבודה ודין אזרחי עסקי. משרדו מייצג לקוחות במגוו
למידע נוסף

077-9968204 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק באותם המצבים שעשויים לתפוס כל אחד מאתנו, בכל שלב מחייו. תקופת "אובדן כושר עבודה" (זמנית או קבועה) עקב מחלה או תאונה עשויה להיות הרת גורל עבור רבים מאתנו מאחר ומדובר בשיתוק מקור ההכנסה העיקרי של מרבית הנפגעים/החולים. מכאן שחשובה התנהלות אסטרטגית תוך ראיית הנולד מראש בין הגופים השונים (חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי, תביעת נזיקין) כדי למקסם את הזכויות המגיעות לנפגע ולמזער את הנזק הנובע משיתוק או הפחתה במקור ההכנסה.