תביעה א.כ.ע+ קצבת ביטוח לאומי - פורום אובדן כושר עבודה

שאלה חדשה
  • סימון

נשלח ע"יסימון 19:35, 5 באפריל 2014

שלום רב חברת הביטוח הפסיקה לי את התגמול כ 800 ש"ח לחודש +(הפרשה לפנסיה) מלפני כשנה וחצי,אני שוקל תביעה לבית משפט האם אפשר לתבוע רטרואקטיבי וקדימה,ו/או לצמיתות.או שפסקי הדין בנושא הנ"ל הם לתקופה זמנית וקצובה ומתארכת ע"פ שיקולי הביטוח ,כמה יקוזז לי מביטוח לאומי אני מקבל כ 2300 נכות+700 ניידות הוצאות המשפט הינם גבוהות מתלבט מאוד אם לגשת לתביעה על סכומים כאלה,האם אפשר גישור לפני תביעה. אני לא עובד ואם נכות צמיתות מביטוח לאומי. תודה סימון

השב
  • 10:03, 11 באפריל 2014

סימון שלום., ניתן להגיש תביעה רטרו עד 3 שנים. מומלץ לעשות כן לאחר קבלת חוות דעת רפואית של מומחה תעסוקתי. באם הינך מעוניין בייעוץ מעמיק יותר וטיפול הינך מוזמן ליצור קשר. חג פסח שמח

תגובה
מנהל הפורום:אריק שלו, עו"ד

מנהל הפורום: אריק שלו, עו"ד

בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני הביטוח הלאומי, דיני עבודה ודין אזרחי עסקי. משרדו מייצג לקוחות במגוו
למידע נוסף

077-9968204 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק באותם המצבים שעשויים לתפוס כל אחד מאתנו, בכל שלב מחייו. תקופת "אובדן כושר עבודה" (זמנית או קבועה) עקב מחלה או תאונה עשויה להיות הרת גורל עבור רבים מאתנו מאחר ומדובר בשיתוק מקור ההכנסה העיקרי של מרבית הנפגעים/החולים. מכאן שחשובה התנהלות אסטרטגית תוך ראיית הנולד מראש בין הגופים השונים (חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי, תביעת נזיקין) כדי למקסם את הזכויות המגיעות לנפגע ולמזער את הנזק הנובע משיתוק או הפחתה במקור ההכנסה.