גילוי מסמכים בתביעת אכ"ע - פורום אובדן כושר עבודה

שאלה חדשה
  • יורם

נשלח ע"ייורם 11:18, 14 באוקטובר 2015

השופט הורה על גילוי מסמכים כללי והדדי. אני התובע ויש לי 48 תלושי שכר שרציתי לגלותם, אלא שבפועל: ברשימת גילוי המסמכים שהעברתי לנתבע ציינתי כי: "מצ"ב 12 תלושי שכר אחרונים" ושכחתי לציין שאני מתכוון להשתמש בתלושים נוספים או אחרים. עם זאת אדגיש כי בפועל כן צרפתי לרשימת הגילוי שלי כמעט את כל התלושים- למעט תלוש לחודש העבודה האחרון כך שהנתבע קיבל רשימת גילוי (בה צויין לגבי 12 תלושים אחרונים)+ תלושי שכר שלא מצויינים בה. האם במצב המתואר לעיל בו יש תלושי שכר שצורפו בפועל לרשימת הגילוי, אך לא צויינו ברשימת הגילוי בית הדין יראה תלושים אלה כחומר ש"גולה"? ככל שהתשובה שלילית- מה צריך לעשות בכדי שמלוא התלושים יהיו "מגולים" תודה רבה

השב
  • מנהל הפורום:אריק שלו, עו"ד

אריק שלו ,מנהל הפורום

08:54, 15 בדצמבר 2015

שלום יורם, הפורום עוסק במתן מענה לשאלות הקשורות במימוש זכות עקב מצב רפואי ,מהמוסדות השונים, לא בייעוץ משפטי בדבר התנהלות מול בית הדין.
    אנו מאחלים לך בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:אריק שלו, עו"ד

מנהל הפורום: אריק שלו, עו"ד

בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני הביטוח הלאומי, דיני עבודה ודין אזרחי עסקי. משרדו מייצג לקוחות במגוו
למידע נוסף

077-9968204 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק באותם המצבים שעשויים לתפוס כל אחד מאתנו, בכל שלב מחייו. תקופת "אובדן כושר עבודה" (זמנית או קבועה) עקב מחלה או תאונה עשויה להיות הרת גורל עבור רבים מאתנו מאחר ומדובר בשיתוק מקור ההכנסה העיקרי של מרבית הנפגעים/החולים. מכאן שחשובה התנהלות אסטרטגית תוך ראיית הנולד מראש בין הגופים השונים (חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי, תביעת נזיקין) כדי למקסם את הזכויות המגיעות לנפגע ולמזער את הנזק הנובע משיתוק או הפחתה במקור ההכנסה.