לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אבי חייים

בן 29 ומאובחן בהפרעת קשב וריכוז מהתיכון

התחלתי לעבוד בחברת הייטק לפני 4 וחצי חדשים והיום קבלתי הודעה על החרגה בחיתום לגבי הפרעת קשב . בחודש הראשון לעבודה שלי נתבקשתי לחתום על הצהרת בריאות מקוצרת שאינה כוללת שאלות בנושא הפרעות קשב וריכוז . אבל לאחר כ 4 חדשים נתבקשתי לעבור בדיקות ולמלא טפסים בהם ציינתי שיש לי הפרעת קשב מהתיכון. אם כך , א) מה המשמעות של הצהרת הבריאות המקוצרת עליה התבקשתי לחתום בתחילת העבודה ב) החרגה , 4 וחצי חדשים לאחר תחילת עבודה ותשלום פרמיות מצידי בכל הזמן הזה - לא OVER TIME ? אני מודה לתשובותך

item.Author מנהל הפורום אריק שלו, עו"ד

שלום אבי חיים , לשאלתך אשיב, בעת חתימה על הסכם ביטוח לעניין אובדן כושר עבודה , המבוטח נדרש למלא טופס אודות מצבו הרפואי ערב החתימה על ההסכם הביטוחי, על הלקוח לציין את כל הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל ( גילוי נאות) . במקרה של פניה עתידית אל חברת הביטוח בגין מצב רפואי כלשהו, חברת הביטוח תחריג את הבעיה הרפואית אשר קדמה למועד החתימה באם היא אחד מן הגורמים לתביעה לאובדן כושר עבודה. שמחנו לעמוד לשרותך.

אבי חיים

שאלתי הייתה : ...אם כך מה המשמעות של הצהרת הבריאות המקוצרת ? הצהרת בריאות שמורכבת מ 4 שאלות בלבד ואין בה שום דרישה לגבי בעיות רפואיות אחרות . יש פה איזו סתירה .... לא כך ? האם אני צריר ביוזמתי שלי למסור פרטים שלא נתבקשתי למסור אותם בהצהרת הבריאות המקוצרת ?? אודה מאד אם תוכל בבקשה להתיחס לשאלתי

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום אובדן כושר עבודה