רופאת משפחה לא רשמה בתיק אישי שאני אלרגית לפניצילין - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
  • רונה

נשלח ע"ירונה 12:15, 10 ביוני 2012

שלום אני בעלת רגישות לפניצלין. לפני 4 שנים בלעתי אנטיביוטיקה שהכילה פניצילין והתעלפתי מזה. ביקשתי מרופאת המשפחה שתוסיף את זה בתיק הרפואי שלי כדי שבפעם הבאה ידעו שלא לתת לי אנטיביוטיקה מסוג זה. עד כמה שהבנתי ממנה היא רשמה את זה בתיק שלי. לפני חודש בערך נזקקתי שוב לאנטיביוטיקה, קיבלתי מרשם וקניתי את הכדורים אבל התברר שבכדורים יש פניצילין אחרי ששוב התעלפתי. האם במקרה זה לא מדובר ברשלנות רפואית של רופאת המשפחה ש-א' אולי לא ציינה את בקשתי בתיק האישי ו-ב' שאם היה רשום למה נתנה לי שוב כדורים מסוג שלא טוב לי?

השב
  • 12:53, 12 ביוני 2012

רונה שלום. ככל הנראה מדובר ברשלנות.מאידך אם הנזק מסתכם בכך ש"רק" התעלפת סביר שלא תקבלימהשופט פיצוי משמעותי . נראה לי שתוכלי לסגור זאת מול חברת הביטוח של הרופאה מחוץ לכתלי בית המשפט .

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

רשלנות רפואית בישראל/המדריך