רופאה חדשה הורידה מינון של אינסולין והחליפה כדורים - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
  • רונית

נשלח ע"ירונית 00:05, 9 בדצמבר 2012

אימי אישה חולת סכרת היתה במעקב במרפאת סכרת והרופאה המליצה על הזרקת אינסולין בוקר צהרים וערב וזה לא דבר פשוט כלל להיות מוגבלים בפרט אים צריך לצאת מהבית בנוסף רמות הסוכר נישארו גבוהות. כעת הרופאה יצאה לפנסיה ויש רופאה חדשה שהורידה לה את האינסולין לפעם ביום וגם החליפה לה את הכדורים האים יש סיבה לתבוע יאותה על טיפול רשלנ

השב
  • 16:48, 9 בדצמבר 2012

שלום רב,
    עצם שינוי בתרופות אינו מהווה עילה להגשת תביעה, מה גם שלא כתבת לי שנגרם נזק כתוצאה מהשינוי במינון.
    למקרא הדברים, נראה לי אפילו שהרופאה החדשה היטיבה את המצב של אימך שכן נראה לי שלהזריק אינסולין פעם ביום זה יותר קל משלוש...

בריאות שלמה,

תגובה
  • 16:13, 11 בדצמבר 2012

תודה על התשובה אבל היא נתנה לה טיפול לא נכון אפילו אימי אמרה לה שזה לא עוזר מה אפשר לעשות

תגובה
  • 16:37, 11 בדצמבר 2012

אם אמך סבורה שהיא לא מקבלת טיפול ראוי עליה לפנות לחוות דעת רפואית נוספת.
    היא יכולה לבקש להחליף את רופא המשפחה או לבקש הפניה לאנדוקרינולוג המומחה בסכרת,... או גם וגם.

רק בריאות,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

רשלנות רפואית בישראל/המדריך