רופא מקבל הנחיות מאחות - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
  • בתיה

נשלח ע"יבתיה 10:54, 13 במרץ 2013

אתמול חתולה שיש לי בחצר ואני רק נותנת לה לאכול נשכה אותי ושרטה אותי. מהנשיכה ירד לי המון דם וכואב לי מאוד. הלכתי אתמול בבוקר לרופא משפחה והוא לא ידע מה לעשות עם זה ואמר לי לחזור בערב כי אז תהיה האחות בקופ"ח. הגעתי שוב בערב והאחות נתנה לי זריקת טטנוס ואמרה לי לשטוף טוב את המקום ולחטא וללכת בבוקר למשרד הבריאות. קיבלתי גם אנטיביוטיקה מהרופא אחרי שהאחות אמרה לו לתת לי מרשם. האם זה נורמלי שרופא שיושב בקופ"ח לא יודע מה לעשות במקרה יחסית קל כמו נשיכה של חתול וצריך לקבל הנחיות מאחות??

השב
  • 12:35, 13 במרץ 2013

הי בתיה,
    לא. זה לא נורמלי שרופא לא יודע את תפקידו אך מכיוון שקיבלת את הטיפול הנכון בסופו של דבר והכל בא על מקומו בשלום, לא ניתן לפעול מבחינה משפטית.

בברכה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

רשלנות רפואית בישראל/המדריך