אי מתן תרופות בזמן - רשלנות - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
  • מני

נשלח ע"ימני 08:30, 7 ביוני 2013

שלום. עברתי אוטם שריר הלב והסיבה לטענת הרופאים היא שהיה לי שנים עודף כלוסטרול שלא טופל תרופתית . בדקתי את התיק הרפואי שלי ומצאתי רישום של כלוסטרול גבוה מספר שנים לפני האוטם והרופא רשם רק טיפול ע"י "דיאטה דלת פחמימות " ללא תרופות . האם ניתן לדעתך לתבוע את קופת חולים על רשלנות רפואית שאם היתי מקבל טיפול מתאים לא הייתי עובר אוטם . תודה

השב
  • 10:48, 7 ביוני 2013

מני שלום,
    אינני רופא אך אני יודע שלהתקף לב ישנם מספר גורמים.
    על מנת להגיש תביעה ברשלנות רפואית במקרה זה, יש לקבל חוות דעת רפואית ממומחה שיצור מפורשות את הקשר בין הכולסטרול להתקף הלב.
    באופן כללי, אי מתן טיפול מתאים לבעיה כרונית, מסכנת חיים או שעלולה לסכן חיים, זה בהחלט התרשלו ואם נגרם נזק כתוצאה מכך - ניתן להגיש תביעה ברשלנות ולהיפרע פיצויים.
    רפואה שלמה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

רשלנות רפואית בישראל/המדריך