רופא מתמחה לא ידע להגיד לי מה הסיבה לכאבים באוזניים - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
  • עומר

נשלח ע"יעומר 18:14, 13 במרץ 2014

הלכתי לרופא כללי במרפאת טרם בגלל כאבים חזקים באיזור האוזן והוא אמר לי שהוא רופא מתמחה והוא לא בטוח או לא יודע מה הסיבה לכאבים ומכיוון שהוא במרפאה אין לו עם מי להתייעץ , והציע לי לפנות לרופא אחר, פניתי לרופא נוסף שזיהה אבסס בתוך עור התוף, נותחתי באותו יום וכעת ישנה ירידה בשמיעה מוכחת באוזן הנ״ל בדרגה מאוד גבוה. האם אפשר לתבוע את הרופא שאמר לי שהוא לא יודע וביקש ממני ללכת לרופא אחר? אם הוא לא ידע למה לא הפנה אותי לבית חולים או התקשר לרופא נוסף? אציין שאני התערבתי כשבועיים עד שקבעתי תור לרופא אף אוזן גרון.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

10:10, 17 במרץ 2014

עומר שלום,
    על רופא מתמחה חלות חובות רפואיות ומשפטיות בדיוק כמו רופא מומחה והיה עליו לאבחן את הבעיה. עם זאת, בהגינותו הוא מסר לך כי הוא אינו יודע את סיבת התלונה והמליץ על פניה לרופא אחר. שאלה שתעלה במידה ויוחלט כן להגיש תביעה היא מודע לא פנית מייד לרופא אחר כפי שהמליץ ומדוע נזקקת להמתנה של שבועיים. נראה שנכון היה לפנות לחדר מיון, כפי שפנית למרפאת בטרם..

בברכה

תגובה
  • 22:35, 17 במרץ 2014

כי לקח לי שבועיים להשיג תור אצל רופא מומחה לא.א.ג

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

10:07, 23 במרץ 2014

התשובה ברורה לי אולם באם תוגש תביעה זו שאלה שתעלה גם במשפט.
    על פני הדברים נראה לי שנכון לפעול במקרה זה להגשת תביעה בגין רשלנות.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

רשלנות רפואית בישראל/המדריך