כוויות לאחר ההקרנות בטיפול סרטן בצוואר הרחם - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
  • נטלי

נשלח ע"ינטלי 14:50, 21 באוגוסט 2014

שלום רב. אני פונה עם שתי שאלות.1. כשהייתי עם כאבים בבטן תחתונה ודימומים פניתי לגניקולוג. בבדיקה הוא טען שמבחינתו הכל בסדר. אחרי שהייה במיון הומלץ על לקיחת ביופסיה וגם מזה הרופא התעלם. לאחר חודש וחצי של ריצות מרופא לרופא וביצוע בדיקות שונות גיליתי שיש לי סרטן בצוואר הרחם . האם כדאי להגיש תביעה נגד הגניקולוג על אי התייחסות רצינית לתלונותיי ואי גילוי המחלה .. 2. טופלתי ע"י כימותרפיה, הקרנות וברכיתרפיה. נגרמו לי כוויות בדרגה 3-4 שהתפתחו לכיבים והושבתתי לתקופה מאוד ארוכה שכללה אישפוז ואין סוף נסיונות של תרופות ומשחות שונות. בזמן האשפוז רופא שביצע את הברכיתרפיה אמר שאני מקרה שני בו הוא נתקל וכנראה היתה בעיה במכונה. האם יש לי עילה לתביעה במקרה זה?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

17:06, 3 בספטמבר 2014

שלום רב,
    קשה לקבוע כי איחור באבחון של סרטן במשך חודש וחצי, נחשב לאיחור שהיה משנה את מהלך הטיפול. כך שנראה לי שאין זה הכוון של בירור תביעה אם כי יש לעיין ברשומה הרפואית ולהיוועץ ברופא מומחה בתחום על מנת לקבוע זאת מפורשות.

באשר לכוויות; אם אכן יש ממש בטענה שהכוויות נגרמו כתוצאה מתקלה במכונה הרי שניתן להגיש תביעה בגין כך.

רפואה שלמה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

רשלנות רפואית בישראל/המדריך