האם זוהי רשלנות - שוחררתי ממיון עם דם באוזן, טיפות וכדורים - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
  • נתלי

נשלח ע"ינתלי 23:40, 3 בנובמבר 2014

לפני כחודש סבלתי מדלקת אוזניים באוזן ימין דלקת כרונית עד מצב של בכי וצעקות ודימום מהאוזן ללא מנוחה קיבלתי הפנייה לבית חולים באמצע הלילה והעלו אותי למיון הרופא ניגש אליי עשה בדיקה קטנה הציץ באוזן ואמר שיש דלקת נתן לי טיפות וכדורים ושיחרר אותי לבית הרופא דיבר בגסות כאשר בת דודתי אמרה לו שזה לא דבר רגיל שיורד דם מהאוזן ודיבר בצורה לא יפה בקיצור שוחררתי לבית בוכה מכאב יום למחרת התחילה לי דלקת באוזן השנייה לא יכולתי לספוג את רמת הכאב האוזן השנייה התחילה לדמם גם ושוב עליתי לבית חולים ניגשה אליי מנהלת מחלקה של מיון וושאלה למה לא אישפזו אותי כבר מאתמול סיפרתי לה על הרופא החאפר שלא היה אכפת לו כל כך ושיחרר אותי לבית בוכה מכאבים בקיצור אישפזו אותי במחלקת אף אוזן גרון שבוע ימים עם אנטיביוטיקה לוורידים ובכל יום שאבו לי את הדלקות מהאוזניים והתגלו שתי נקבים בשתי האוזניים בשלושה ימים הראשונים האנטיביוטיקה לא עזרה לי אז החליפו לי לאנטיביוטיקה אחרת כי לא ראו שיפור שוחררתי אחרי שבוע ימים בבית חולים נשלחתי לבדיקת שמיעה והשמיעה ירדה לי מזערית ככה היה כתוב אני עדיין במעקב אצל רופא אוזניים ואני שומעת ציפצופים באוזניים מידי פעם והשאלה שלי היא האם היתה פה רשלנות

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

10:16, 20 בנובמבר 2014

השאלה המרכזית שעלייך לבחון, באמצעו מומחה, היא האם טיפול יום קודם לכן היה משנה את המהלך הרפואי ומונע את הנזק. שאם לא אז אין משמעות גם להתנהלות של הצוות הרפואי יום קודם לכן.

בברכה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

רשלנות רפואית בישראל/המדריך