עקירת שן בריאה בטעות - האם ניתן לתבוע על רשלנות הרופא שיניים? - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
  • מורן

נשלח ע"ימורן 10:29, 25 בדצמבר 2014

נזקקתי לעקירה של שן ועברתי עקירה של שן אבל עקרו לי בטעות שן שלא הייתה אמורה להיעקר הרופא התנצל אבל זה לא עוזר לי כי אני אצטרך עכשיו לעבור עקירה נוספת של השן החולה עם כל הכאבים הכרוכים בזה האם ניתן לתבוע על רשלנות של הרופא?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

10:56, 25 בדצמבר 2014

בהחלט כן.
    התנצלות אינה מבטלת את עילת התביעה. אם הרופא התנצל אולי אין צורך לתבוע אותו אלא לשוחח עימו על פיצוי הולם.
    בכל מקרה המלצתי היא שעו"ד העוסק בתחום ילווה את התהליך.
    בברכה,

תגובה
  • 06:13, 16 בינואר 2015

תעשי מיד השתלת שן במקום העקירה ותחייבי אותם. תוציאי מכתב ותדרשי תיקון הטעות עי השתלה על חשבונם תוך 7 ימים. אם לא יסכימו תודיעי שתבצעי על חשבונך וישאו במלואו הסכום. לא להמתין. ואז עוד ותביעה. אפשר גם לבד. תביעות קטנות. תצלמי את כל החומר בתיק.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

רשלנות רפואית בישראל/המדריך