החזר כספי על חוות דעת רפואיות - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
  • עופר .ש

נשלח ע"יעופר .ש 14:52, 12 בספטמבר 2015

לפורום שלום ליפני שנתיים וחצי פניתי למשרד עורכי דין ברחובות לצורך הגשת תביעה לרשלנות רפואית בלידה לביתי בת 4 שנים היום . לאחר שהעו"ד העביר את החומר הרפואי לרופא גניקולוג שקבע שיש רשלנות רפואית הופניתי לפורום לבדיקת רופא לילדה שיקבע את הנזק שניגרם בלידה.ושילמתי על שתי חוות .לאחר שנה ששילמתי לחוות דעת פניתי לעו"ד והוא אמר שהוא אוסף חומר לתביעה ולאחר שראיתי ששום דבר לא מיתקדם הוא אמר שהחליף רופא ועוד רופא ולאחר מיכן הוא תען שאין רשלנות רפואית ושיחזירו לי את הכסף וכבר עבר חצי שנה והוא מושך אותי שהפורום יחזירו לי את הכסף. מה עליי לעשות שהכסף יוחזר אילי האם עליי ליתבוע את משרד עורכי הדין ואת הפורום רופאים ביחד לשם החזרת הכסף על חוות הדעת הרפואיות. אודה לתשובה מהירה בתודה מראש עופר.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

08:23, 22 באוקטובר 2015

עופר שלום,
    עלות חוות הדעת הנה גבוהה ואני מבין את רצונך לקבל את כספך בחזרה.
    עם זאת, אין זה הדבר הראשון שהייתי פונה לעשות כי זה עלול "לסגור לך" דלתות משפטיות מאוחר יותר.
    לדעתי עליך לפנות בהקדם לעו"ד אחר על מנת לבחון את תביעתה של ביתך. במסגרת זו עורך הדין יכול לעשות שימוש בחוות הדעת הקודמת או לדרוש את הכסף בחזרה על פי הנכון בקרה המסויים שלך.

בברכה

תגובה
  • 10:46, 2 בנובמבר 2015

לפורום שלום .אני מעוניין לקבל את כל הכסף על חוות הדעת קיבלתי כרגע מחצית מהכסף,הפורום מסרב להחזיר לי את כל הכסף בטענה שהיו להם הוצאות,האם אני זכאי לקבל את כל כספי.
    בתודה עופר

תגובה
  • 11:01, 2 בנובמבר 2015

המענה לשאלתך טמון בהסכמות שהגעת אליהן עם עורך הדין, טרם ביצוע התשלום והפנייה למומחה.
    אני חוזר על הצעתי לפיה תפנה לעורך דין אחר שיטפל בתביעת הרשלנות ואגב כך ידאג להחזר הוצאותך אצל עורך הדין הקודם.

תגובה
  • 10:53, 2 בנובמבר 2015

הפורום החזיר לי כמחצית מהסכום של חוות הדעת האם אני זכאי לקבל את מלוא הסכום.קבלתי החזר בניקוי הוצאות.
    בתודה עופר

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

רשלנות רפואית בישראל/המדריך