חוות דעת על רשלנות רפואית ותביעת בית החולים - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
  • בתאל

נשלח ע"יבתאל 12:30, 23 בדצמבר 2015

שלום עורכי דין ,ברצוני לשאול שאלה ,אשמח עם תוכלו לתת את חוות דעתכם. אציין שאני חודש אחרי לידה ראשונה וטבעית ולפני כמה ימים התחלתי להרגיש כאבי בטן , התגברו לי נורא בימים האחרונים הגעתי לקופ״ח ביום ראשון האחרון משם הרופא הפנה למיון וגילו לי שאריות שיליה מהלידה לפני חודש אני צריכה לעבור ניתוח היסטרוסקופיה אבחנתית מה שנראה לי מיותר לחלוטין ויכל להמנע עם היו בודקים אותי כמו שצריך לפני השחרור רציתי לדעת עם יש כן עילה לתביעה ועם אכן מדובר ברשלנות רפואית ,ואפשר לתבוע את הבית חולים ?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

08:00, 24 בדצמבר 2015

יתכן שאת צודקת אך חשוב לראות איך תעבור ההיסטרוסקופיה ולראות בכדי לקבל החלטה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

רשלנות רפואית בישראל/המדריך