חברה להשכרת קרוואנים דורשת ממני תשלום על תאונה שעשיתי בגרמניה - פורום משפט בינלאומי

שאלה חדשה
  • ינון

נשלח ע"יינון 12:58, 22 בספטמבר 2013

נסעתי לטיול קרוואן בגרמניה ועשיתי תאונה עם הקרוואן. לאחר החזרת הקרוואן התברר לי אין כיסוי ביטוחי על גג הקרוון ולא יודעתי על כך מראש. חברת קרוואן דורשת ממני את התשלום על התיקון בסך 34000 סכום מוגזם ולא הגיוני. העסקה והשכירות של הקרוואן נעשתה בארץ דרך חברת נסיעות מקומית. כמובן שהם מתנהרים עכשיו מאחריות למרות שבחוזה איתם לא כתוב באופן מפורש שאין אחריות על הגג. ואני לא יודע מה לעשות מאיפו להתחיל להתמודד עם הבעיה הזו.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

יואב סלומון,מנהל הפורום

13:41, 22 בספטמבר 2013

ינון, שלום רב,
    אתה זקוק לייעוץ של עו"ד גרמני בקשר לדרישת חברת ההשכרה – הן בקשר לטענתך שלא יידעו אותך שהביטוח אינו כולל את הגג, והן בקשר לגובה הדרישה הכספית. כמובן שיש להראות לעוה"ד את כל המסמכים.
    בקשר לטענתך כלפי חברת הנסיעות הישראליות – יש צורך לבדוק את העובדות והמסמכים. יכול להיות שיהיה ניתן לתבוע על כך שחברת הנסיעות לא מסרה פרט מהותי (העובדה שהביטוח לא כולל את הגג) – אבל יש לערוך קודם בדיקה מעמיקה של המסמכים והעובדות.
    חג שמח

תגובה
  • 22:36, 23 בספטמבר 2013

השאלה זה עם לעשות משהו לפני שהחברה הגרמנית טובעת אותי או להמתין.
    חשבתי גם להוציא מכתב מעורך דין לשתי החברות הישראלית והגרמנית שיסתדרו בניהם מטענה שלי אין עסק עם החברה הגרמנית.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

משקיע בחו"ל? מבצע עסקה בינלאומית? רוצה להרחיב את הפעילות למדינות אחרות? תובע בחו"ל? קיבלת ירושה בחו"ל? לא יודע איך להבטיח את זכויותיך? זה הפורום בשבילך