שאל שאלה בפורומים| לכל עורכי הדין| צור קשר
  • מאיר נשלח ע"ימאיר 23:35, 4 באוקטובר 2012

התחלתי עכשיו לעבוד אחרי שחרור מצבא בכסף שחור ללא תלוש משכורת השאלה שלי היא האם אני יכול להפקיד בבנק כסף ללא תלוש משכורת ומאיזה סכום כל חודש יכולים לשאול אותי שאלות או לגרום לי לבעיות..?? תודר רבה

השב
  • עו"ד עדי ברקאי

16:48, 7 באוקטובר 2012

מאיר שלום - אתה רשאי להפקיד מזומנים בבנק ללא תלוש שכר. יחד עם זאת, הבנק רשאי לברר איתך את מקור הכסף וגם לדווח לרשויות על ההפקדות, על פי שיקול דעתו. בהפקדות מעל 50 אלף ש"ח, לבנק כבר אין שיקול דעת וחלה עליו חובת דיווח מוחלטת. בברכה,

תגובה
    דרג
  • מתעניין

10:35, 21 באוקטובר 2012

האם מדובר בהפקדה של 50 אלף ש"ח חד פעמית או במצטבר שנתית?

תגובה
    דרג
  • ברק

21:44, 18 ביוני 2016

שלום הבנק אמר לי שהפקדת מזומן בבנק עם תלוש שכר ששולם במזומן לא נחשב משכורת מדוע לא ? והאם זה בסדר שהפקיד ככה לבנק האם זה חלילה בעיה

תגובה
    דרג

מנהל הפורום: עו"ד איתי ברכה

שותף במשרד עו"ד ברכה סיון ושות' ומנהל מחלקת גילוי מרצון. את ניסיונו הרב בתחום צבר דרך עבודתו במשרד למידע נוסף

053-9374676
לקביעת פגישה אישית

אתם מבקשים להכניס או להוציא כספים מישראל? חילטו לכם נכסים או כספים? הטילו עליכם עיצום כספי? הבנק דורש פרטים על נהנים בחשבון שפתחתם? אתם מבקשים "לייבא" הון מחו"ל, וחוששים מפני הרשויות? מאבק הרשויות בהלבנת הון ובפשיעה כלכלית צבר תאוצה בעשור האחרון. הוטלו חובות דיווח נוקשות על העברות כספים, ומוטלים קנסות כבדים על המפרים חובות אלה. הוקנתה לרשויות סמכות רחבה לתפוס ולחלט נכסים הקשורים בעבירות כלכליות ובעבירות מס. פורום זה בא לספק מענה לשאלות העוסקות בתחום הלבנת ההון, הפשיעה הכלכלית ועוד.