תקבול במזומן - פורום הלבנת הון וגילוי מרצון

שאלה חדשה
  • אורן

    נשלח ע"יאורן 15:28, 26 בנובמבר 2012

    מהו הסכום המקסימלי שחברה בע"מ יכולה לקבל מלקוח במזומן ואיפה זה רשום ?

    השב
  • 16:32, 26 בנובמבר 2012

    אורן שלום - לא כתבת אם הלקוח, משלם המזומן, הוא עוסק מורשה או לא. סעיף 47א לחוק מע"מ מגביל עוסק שרוכש שירותים/נכס מעוסק אחר לתשלום במזומן עד 20 אלף ש"ח. הסעיף חל על הרוכש ולא על המוכר. בברכה,

    תגובה

אתם מבקשים להכניס או להוציא כספים מישראל? חילטו לכם נכסים או כספים? הטילו עליכם עיצום כספי? הבנק דורש פרטים על נהנים בחשבון שפתחתם? אתם מבקשים "לייבא" הון מחו"ל, וחוששים מפני הרשויות? מאבק הרשויות בהלבנת הון ובפשיעה כלכלית צבר תאוצה בעשור האחרון. הוטלו חובות דיווח נוקשות על העברות כספים, ומוטלים קנסות כבדים על המפרים חובות אלה. הוקנתה לרשויות סמכות רחבה לתפוס ולחלט נכסים הקשורים בעבירות כלכליות ובעבירות מס. פורום זה בא לספק מענה לשאלות העוסקות בתחום הלבנת ההון, הפשיעה הכלכלית ועוד.