האם חל פטור מארנונה על מבנה בשיפוצים ? - פורום ארנונה

שאלה חדשה
  • מומי סלע

    נשלח ע"ימומי סלע 12:27, 25 באוגוסט 2015

    ברשותי מבנה הנמצא בשיפוצים האם חל עליו פטור מארנונה עד גמר השיפוץ ? מנהל הארנונה החיל עליו חובת תשלום מזערי ..ולטענתו זה על פי סעיף 330 לפקודת העיריות עיינתי בסעיף הזה ...אין שם התיחסות לשיפוצים בתודה

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד לנגר נמרוד

    נמרוד לנגר, עורך דין,מנהל הפורום

    15:29, 1 בספטמבר 2015

    שלום רב
    אם הופעל סעיף 330 יש להפעילו לשלוש שנים בפטור מלא על פי החוק כך שאם העירייה כתבה לך כי היא מפעילה 330 אז ראוי להפעילו כמו שצריך. 330 לרוב אינו מופעל על דירה שבשיפוצים.
    אפשרות נוספת היא להגיש בקשה לפטור לנכס ריק וזה מוגבל לחצי שנה.

    תגובה

ארנונה, אגרות והיטלים, דרישה מהעירייה, הליכי גביה, איך מתמודדים עם הרשות המקומית? מה קובע החוק? מה מותר ומה אסור? מדיניות מיסוי ראויה בשלטון המקומי וכל שאלה שתרצו בתחום, בפורום זה.