תביעת פיצויים על חוסר ארוחות במהלך השירות - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • שי פריאנטה

נשלח ע"ישי פריאנטה 13:57, 8 ביולי 2012

שלום רציתי להתייעץ בקשר לסוגיה מסוימת אני חייל משוחרר טרי יחסית שירתתי ביחידה שצרכה הרבה נזיעות בדרכים בכל הארץ מהבוקר עד השעות הקטנות של הלילה ביום יום ואני ועוד 5 חברים ששירתו שם לא היינו מקבלים ארוחות מסודרות אפילו לא מים בבסיס והיינו מוצאים את עצמנו מ350 שקל בחודש מוציאים מאות שקלים על אוכל שבעצם היו אמורים לספק לנו ולא סיפקו לנו כלום אמרו לנו שיפצו אותנו אבל אין עם מי לדבר .עכשיו אני כבר משוחרר וזה ממש מכעיס אותי שהיה ועדיין יש את הדבר הזה בצבא מה אני יכול לעשות עם זה זה קרה בתקופה של כמעט שנתיים מהשירות תודה על התשובה

השב
  • 14:00, 8 ביולי 2012

עשיתי חישוב על פי פקודת חוק מטכלי שבו רשום שכל ארוחה שחייל מקבל מסובסדת והיא בעצם עולה 14.90 יצא לי לכל התקופה הזאת יותר מעשרת אלפים שקלים וזה רק אני תעשו כפול חמש החברים שהיו איתי באותו מצב

תגובה
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

10:59, 10 ביולי 2012

שי שלום,
    אני מציע לך ליצור קשר לתיאום פגישה.
    יש הרבה דברים שאינם ברורים מההודעות שרשמת.
    מי אמר לכם שיפצו אתכם ?... מפקד? קצין? ת"ש? ...

אם תרצה לפעול בעניין - פנה למשרדי,
    בהצלחה!

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...