סיווג ביטחוני - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • רונן

נשלח ע"ירונן 18:17, 20 באוקטובר 2012

אני אמור להתגייס לצבא, ליחידה מאוד מובחרת, הצבא אמר לי שעלי לעבור סיווג ביטחוני. כבר עברו 2 חודשים ועדיין השב"כ לא מוכן לתת אישור ראשוני לביצוע תחקיר ביטוחני. ( כלומר עדיין לא עברתי סיווג וצריך אישור ראשוני לביצוע התחקיר).המפקד אמר לי שלא ניתן לשבץ אותו כל עוד אין אישור, כמו כן הוא אמר לי שכנראה יש סיבה, אבל לא מוסרים לו את זה. מועד הגיוס קרב ובא מה עלי לעשות האם לפנות בעתירה מנהלית ? ( יש תקנות שירות הביטחון הכללי שמתייחס לתחקיר ביטחוני, אבל התקנות הם כאשר עוברים את התחקיר ולא לפני)

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

20:49, 22 באוקטובר 2012

רונן שלום רב,

טרם תבצע הליך של עתירה מנהלית יש למצות הליכים אל מול הצבא והרשויות המתאימות. נראה כי יש עוד מה לעשות במסגרת המערכת וטרם תחליט על כיוון מסוים אחר.

להכוונה פרטנית עליך לפנות לייעוץ אישי במידת הצורך!

בהצלחה!

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...