פגישת יעוץ - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • דוד

נשלח ע"ידוד 16:38, 14 בינואר 2013

אני שוקל את צעדיי לאיזשהו עניין והייתי רוצה לדעת כמה סביר לשלם בעבור פגישת יעוץ או לשעת יעוץ לעו"ד בתחום שלך, התחום הצבאי והאם יש לי אפשרות ללכת ליעוץ בסנגורה הצבאית ורק לאחר מכן להחליט שאני ניגש לעו"ד פרטי ? זה מקובל ?

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

18:14, 14 בינואר 2013

דוד שלום רב,

יעוץ ואף יצוג בסנגוריה הצבאית ניתן בחינם.
    אפשרי לקבל יעוץ שם ולפנות לעורך דין פרטי רק לאחר מכן. ההמלצה שלי היא לומר גם לעורך הדין הצבאי (מטעם הסנגוריה) שאתה שוקל יצוג פרטי במידה ולא תהיה בטוח בסיום הפגישה. יש יתרון די גדול אם העורך דין שיטפל בך יתחיל את התהליך מההתחלה ועד הסוף.

באשר לעלות פגישה -
    אין מחיר קבוע ועורך דין יכול להחליט כמה הוא דורש לפגישת יעוץ. ישנם עורכי דין שיבקשו מחיר של כמאה שקלים וישנם כאלה שיבקשו כאלפיים... אין מחיר אחיד!

בהצלחה!

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...