משפט על אי אמינות - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • סמי

נשלח ע"יסמי 19:29, 21 בנובמבר 2013

שלום אני קצין קישור בדרגת סגמ אתמול השאירה אותי המפקדת שלי לעבודת לילה עם כול הצוות שלי. קיבלתי אישור לצאת הביתה כאשר נסיים. עבדתי עד 20:30 ויצאתי הבייתה. ב 22:30 התקשרה אלי המפקדת עניתי לה משינה השאלה הראשונה שלה הייתה האם אניי במשרד בטעות אמרתי לה כן כשהבנתי מה אמרתי הסברתי שאני יושן וינתח תוך כדי שינה. נכון להיום היא רוצה לעלות אותי למשפט על אמינות. רציתי לדעת האם מיתן לעלות אותי למשפט כזה אמ אצא אשם האם זה יפגע לי האתיד הצבאי ומה אפשר לעשות בעניין תודה מראש סמי

השב
  • 08:12, 24 בנובמבר 2013

סמי הייתי מעלה אותך על חוסר אחריות כי אתה כותב בפורום ציבורי בלי לבדוק את שגיאות הכתיב שלך ולכן כבר פה יש טעם לפגם ומעיד משהו.

תגובה
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו״ד עידן דביר,מנהל הפורום

09:19, 24 בנובמבר 2013

סמי שלום,

ניתן להעמיד לדין משמעתי בגין כל עניין שהוא וזה הליך שיש לגביו שיקול דעת למפקדים.
    לטעמי אין מקום כאן להעמיד לדין אך שוב - נתון להחלטת מפקדיך.
    דין משמעתי עשוי להשפיע במידה מסוימת על שירות צבאי אך לא על פי כך בלבד יוכרע גורלך.
    בהצלחה.

תגובה
  • 19:25, 26 בנובמבר 2013

כמו שאתם יודעים סעיף אמינות הוא סעיף חמור במיוחד לקצין השאלה היא האם במיקרה ואני אצא אשם במשפט עתידי בצבע הסתיים?

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...