שיבוץ בת יחידה - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • לאה

נשלח ע"ילאה 11:52, 7 בדצמבר 2013

עידן שלום רב, אני בת יחידה, לאם חד הורית בגיל פרישה וחזרתי לשירות כעת לאחר עתודה לרפואה. והצבתי כרופאה בבסיס שאינו גדוד, אך נמצא מעבר לקו הירוק. זאת לאחר שהובטח לי תפקיד קרוב יותר לבית (פחות מ100 ק״מ). הייתי רוצה לדעת מהן האפשרויות שלי מבחינת מאבק בשיבוץ זה? תודה רבה, לאה.

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

07:30, 25 בדצמבר 2013

לאה שלום,
    יש מספר דברים שצריך לבחון בהקשר זה, בראשית הדברים, יש לבחון את מצבך מבחינת הסכם העתודה עליו חתמת.
    יש לבחון אם ויתרת על זכויות מסוימות כבת יחידה בהתחייבותך לשירות במסגרת תוכנית עתודה רפואית.
    יש לבחון זכאותך מבחינת ת"ש וכן פקודות צבא נוספות . בחינה שכזו צריכה להיעשות באופן פרטני לאחר קבלת מסמכים הנוגעים למצבך האישי.

אמליץ לך לקיים פגישה אישית עם עורך דין שיקבל ממך מסמכים שונים - כפי שיסביר לך באופן פרטני ולאחר בחינתם ובחינת מצבך יוכל להמליץ לך לגבי זכאותך לזכויות ובקשות שונות.

בהצלחה!

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...