עריקות 3 - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • בן

נשלח ע"יבן 16:06, 25 בינואר 2014

שלום קיבלתי ריתוק 21 וברחתי לעריקות שלישית שלי אני מתכווןן להסגיר את עצמי לכלא ביום ה21 ,, יש לי 70 יום תנאי מבית דין אם 190 יום דפוק ,, האם אני ישפט אמל קש״ב או בית דין ? והאם מי ששופט אותי רואה שברחתי מריתוק? עזרה בבקשה

השב
  • 16:10, 25 בינואר 2014

אצל*

תגובה
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

23:32, 25 בינואר 2014

בן שלום רב,

על פניו נראה כי תישפט אצל קש"ב אך הדבר תלוי גם בהיעדרויות הקודמות ובמשכן - ייתכן שהפרקליט יחליט להעמיד אותך שובב בבית דין צבאי.

לתשומת ליבך - אם תעמוד לדין שוב בבית דין יהיה לך רישום פלילי (מלא ולא מופחת) לאחר הרשעה נוספת בעבירה של היעדר מן השירות!...

אמליץ לך להסגיר עצמך כמה שיותר מהר!

לנושא הריתוק - באם תועמד לדין בבית דין עובדה זו תובא בפני בביעה הצבאית - לגבי קש"ב - לא בטוח שיידע מעובדה זו.

בהצלחה!

תגובה
  • 17:20, 4 באפריל 2014

אם וועדה שנשלח אלה עריק ששפוט בבית כלא קובעת לשחרר אותו עדיין קיים רישום פלילי באזרחות ?

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...