דין צבאי ותעוד מידע - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • אבי

נשלח ע"יאבי 15:40, 19 ביוני 2014

לכבוד עורך דין עידן דביר. שלום רב אני מבקש לשאול (ומתנצל מראש על ההטרחה) שאלה בנושא פנייה / שמירת מידע בידי עו"ד. לפני - חמש שנים פניתי לעו"ד בדין הצבאי בנוגע לבעיה שהית לבן במהלך השירות צבאי. >במידה ואני פונה לאותו עו"ד היום חמש שנים אחרי > יש סיכוי שהפנייה לא זכורה לו ולא מתועדת או יש חובה / תקנה(?) לנהל הליך רישום מסודר מתועד / שמור, פתיחת פנייה ו/או תיק...ואני סתם בלחץ מיותר...? בכבוד רב

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

12:56, 20 ביוני 2014

אבי שלום רב -
    אין חובה לערוך תרשומת של כל פנייה ופנייה, אך אם שכרת את שירותי העורך דין אזי יש חובה לשמור את החומר לפרק זמן מסוים (תלוי באופי הפנייה ומהות הטיפול). ברוב המקרים החובה לשמור חומר היא לתקופה של 7 שנים - לכן נראה כי בהנחה ושכרת את שירותי עורך הדין ובמידה והיה קיים מידע אצל העורך דין אז הפנייה נשמרה.

בהצלחה!

תגובה
  • 16:12, 20 ביוני 2014

תגובה
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

15:03, 21 ביוני 2014

בהצלחה ושבת שלום גם לך

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...