השתמטות מצה״ל - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • אירה גיידמקין

נשלח ע"יאירה גיידמקין 21:31, 7 ביולי 2014

שלום, אני משטמת מצהל כבר 5 שנים ולאחרונה התחתנתי (לפני חודש) יש לי תעודת נישואין ואני מעודכנת במשרד הפנים כנשואה. רציתי לשלוח לצה״ל את המסמכים אך הם מסרבים שאשלח להם ודורשים ממני להגיע. אינני מוכנה להגיע מכיוון שאז הם יכניסו אותי לכלא. רציתי לדעת אם יש דרך שאוכל לקבל פטור מבלי להיכנס לכלא, כמובן שאצטרך עורך דין אך רציתי לדעת אם זה אפשרי באופן וודאי? חשוב לי לציין כי לא התגייסתי מכיוון שלא יצרו איתי קשר מעולם ורק מלפני שנתיים משטרה צבאים הגיעה לבית של ההורים שלי באמצע הלילה וחיפשה אותי שם. מעולם לא ברחתי או התחבאתי, בכלל לא חשבתי שאני אמורה להתגייס. קיבלתי פטור גיל 18 על עודף בנות (המסמך נעלם ממזמן) אך הוא הסתיים הגיל 19 מבלי שאהיה מעודכנת בכך. אשמח ליעוץ. ערב טוב.

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

20:35, 8 ביולי 2014

היי אירה -
    לפי סיפור המקרה שלך יש הרבה מאוד מה לעשות!

אשמח שנקבע פגישה ונטפל בעניינך כמה שיותר מהר!

בהצלחה!

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...