שעות עבודה - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • צבי

נשלח ע"יצבי 21:23, 11 במרץ 2015

שלום עידן, אני משרת בקריה בתור פקיד לצד מספר קטן של חיילים מלשכות באותה מחלקה. הבכירים בקומה דורשים מכל החיילים שכל יום יבוא חייל בשעות מוקדמות (6:00) כדי לפתוח לכולם את הכספות. ולעזוב באותו יום כשאחרון הבכירים יוצא מהקומה לרוב (22:00).אני ועוד 4 חיילים (יש בעיות כ"א חמורות). היעילות שלי נפגמה והיא באותה מצב כמו המוטיבציה שלי לשרת. על הרצפה. אין חייל ביחידה הזאת שלא ראה קבן. וגם כשיש חופשים דורשים מאיתנו לבוא. אנחנו מרגישים מנוצלים בצורה שפלה ומשפילה. יש משהו לעשות נגד זה?

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

12:38, 12 במרץ 2015

צבי שלום,

בעיקרון אני מבין את מצוקתך ומצוקת החיילים המשרתים איתך.
    תנאי שירות, גם אם יומיות הם כאלה שבסמכות מפקדים לשנות ולקבוע שעות בהן הנכם נדרשים להימצא ביחידה.
    אני מציע לכם להתאגד ולהגיש קבילה על המצב שנוצר ביחידתכם ולשוחח עימי לאחר מכן.

תגובה
  • 16:53, 14 במרץ 2015

לדעתך יש לנו קייס?

תגובה
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

14:58, 16 במרץ 2015

מאוד קשה לדעת מבלי שבחנתי את הדברים באופן מלא.
    אך בהחלט יש מקום לבחון זאת על ידי גורם מוסמך.

בהצלחה!

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...