יציאה מהצבא דחוף!! - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • חייל

נשלח ע"יחייל 13:24, 22 במרץ 2015

שלום, התגייסתי לפני שבוע למשטרה צבאית וזאת לאחר שהייתי מיועד לקרבי וקיבלתי הת״ש 2. הוריי מבוגרים (בני 60) וחולים - אמא שלי סובלת מחרדות ואבא שלי סובל מחוסר איזון בגלל ניתוחים שעשה. ההורים שלי רוצים שאצא מהצבא- האם יש להם דרך לפעול כדי שיוציאו אותי מהצבא ואם כן על איזה סעיף? לציין כי עקב הבעיות בבית אני גם רוצה לצאת אבל לא רוצה כתם של נפשי לאזרחות. האם ההורים יוכלו לפעול מול גורמי הפרט והת״ש כדי שאצא מהצבא? תודה מראש.

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עו"ד עידן דביר,מנהל הפורום

11:56, 21 באפריל 2015

חייל שלום,

במקרים חריגים מבחינה אישית (סוציו-אקונומית) ניתן להגיע למצב של פטור משירות ביטחון נוכח עילה של אי-התאמה - יש לציין כי מדובר בחריג לכלל אך במידה ומצב הוריך כה גרוע יש לנסות ולפעול באפיק כזה מול גורמים פיקודיים וגורמי הת"ש ביחידתך.

בהצלחה!

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...