חקירה במצ"ח על עישון סמים - פורום דיני צבא

שאלה חדשה
  • איילה

נשלח ע"יאיילה 11:21, 20 במרץ 2016

אם עישנתי בחלק משירותי הצבאי ולקחו אותי שבועיים לפני החפשש לחקירה במצח במהלכה שאלו אותי שאלות ושמרתי על זכות השתיקה וסירבתי לתת שתן עד שהביאו לי צו. לאחר שהביאו לי צו הסכמתי לתת ויצאתי נקייה. בנוסף במהלך החקירה נלקח ממני הטלפון והוא היה על מצב טיסה ונעול בקוד (lg4) . האם יש סיכוי ששתלו לי מעקב על המכשיר או שיזמנו אותי לחקירה אחרי שחרורי מטעם שימוש בסמים במהלך השירות הצבאי? ואם כן כמה זמן אחרי השחרור הם יכולים לעשות זאת? בדגש על השאלה אם יש סיכוי שהם שמו לי מעקב על הטלפון.. תודה

השב
  • מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר,מנהל הפורום

18:04, 10 באפריל 2016

איילה שלום,

1. ניתן לזמן לחקירה גם לאחר שחרור.
    2. בתנאים המתאימים ניתן לבצע מעקב (או איכון) אחר טלפון ... אך מקרה זה שמור לעבירות ומקרים רציניים מזה שאת מתארת.

תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עידן דביר

מנהל הפורום: עורך דין עידן דביר

עורך דין עידן דביר מתמחה בדין הצבאי על רבדיו השונים ועוסק בכל תחומי המשפט הצבאי לרבות משפט צבאי-פליל
למידע נוסף

053-9374030 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בדין הצבאי, בין היתר בנושאים של העמדה לדין במערכת הצבאית בבתי הדין ובדין משמעתי בגין עבירות משמעת ו\או פליליות, ליווי בשלבי מיוני הגיוס לצה"ל ושיבוץ בתפקידים צבאיים ו\או תנאי שירות מסויימים, זכויות חיילים בשירות סדיר\קבע או חיילים משוחררים, טיפולי ת"ש ביחידה, העלאת\הורדת פרופיל רפואי, ועוד ועוד ועוד ...