שינוי תנאי החוזה בזמן הריון - פורום זכויות נשים

שאלה חדשה
  • מיכל

נשלח ע"ימיכל 23:16, 5 במרץ 2012

שלום, אני עובדת בחברה כ-4 שנים ובחוזה שלי מצויין כי מגיע לי פלאפון ושיחות בשווי של 200 ש"ח ע"ח החברה. לפני חודש הוצע לי לעבור תפקיד -למשרדים הקרובים יותר למקום מגורי תוך הבטחה שאשאר באותו שכר ואותם התנאים. נותרו לי חודש וחצי עד ללידה, האם בקשת החברה שאחזיר את המכשיר הינה הרעת תנאים/הפרת החוזה? תודה,

השב
  • 08:27, 6 במרץ 2012

מיכל שלום,

השאלה אינה ברורה. מחד את אומרת שהוצע לך לעבור תוך הבטחה על שמירה של המצב הקיים ומאידך את שואלת על הפלאפון. נא רשמי שאלתך באופן ברור יותר.

תגובה
  • 17:58, 6 במרץ 2012

אכן הוצע לי לעבור לתפקיד אחר באותם התנאים, כלומר שעות ושכר (לפי החוזה שלי) אך עכשיו הבוס הקודם שלי מעוניין שאחזיר את ההפלאפון (שניתן לי לפי החוזה והיה נחוץ לי עבור התפקיד הקודם)

תגובה
  • 08:02, 7 במרץ 2012

מיכל שלום,

במידה ותפקידך החדש אינו דורש שימוש בטלפון נייד, ויתר התנאים ובכלל זה שכרך נותרו על כנם ללא שינוי, אינני רואה בכך פגיעה בתנאי עבודתך. כפי שאמרת הטלפון היה נחוץ לך לשם תפקידך הקודם.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בזכויות נשים, יצוג נשים, אפליה על רקע מין, פיטורים במהלך הריון, סוגיות בהתאם לחוק שוויון הזדמנות בעבודה, מניעת הטרדה מינית. כמו כן הפורום יעסוק במענה למצוקותיהן של נשים מוכות.