עזרה דחופה - פורום זכויות נשים

שאלה חדשה
  • b

נשלח ע"יb 01:35, 30 במרץ 2012

אני בהריון בחודש השלישי, מרגע שסיפרתי למעסיק שלי על דבר הריוני הוא מתעלל בי נפשית הוא עושה כל שביכולתו להוציא אותי לא מתפקדת בעבודה ואחת שלא עובדת טוב. עדי כדי המצאת שקרים. יש לציין שלפני ההריון יחסינו היו מצויינים והוא העריך את העבודה שלי ולא פקפק בנאמנותי ותיפקודי. מה עליי לעשות ? קשה לי מאוד להתנהל תחת המתח והלחץ שהוא מפעיל עליי. ואני מוצאת את עצמי מדוכדכת מאוד בלי רצון להמשיך מצד אחד. מצד שני, אני לא רוצה להתפטר- רק רוצה שהוא יפסיק עם ההתעללות הזאת.. בבקשה שמישהו יעזור לי. האם יש חוק נגד התנהגות כזאת ? האם הוא יכול לפטר אותי מאחר ואני עובדת שם ארבעה חודשים ?

השב
  • 07:51, 1 באפריל 2012

שלום,

מאחר ואת עובדת במקום העבודה רק 4 חודשים, זכאי המעביד לפטרך ללא הית מאת שר העבודה והרווחה, אולם בתי הדין לעבודה לא רואים התנהגות כזו בעין יפה. אינני יודעת מה לייעץ לך במקרה שאת רוצה להמשיך ולעבוד במקום עבודה שהמעביד מתעלל בך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בזכויות נשים, יצוג נשים, אפליה על רקע מין, פיטורים במהלך הריון, סוגיות בהתאם לחוק שוויון הזדמנות בעבודה, מניעת הטרדה מינית. כמו כן הפורום יעסוק במענה למצוקותיהן של נשים מוכות.