מה אפשר לעשות? - פורום זכויות נשים

שאלה חדשה
  • ירדן

נשלח ע"יירדן 16:03, 1 באפריל 2012

הסיפור הוא כזה - רכשתי מגרופון שובר ל3 עיסויים במקום שנקרא סילבר ספא. ביום שלישי האחרון, היה העיסוי הראשון והאחרון שלי במקום הזה ואני רוצה להביא לסגירתו. מהרגע הראשון דברים לא התנהלו כשורה - לא החתימו אותי על שום טופס רפואי כמו שנהוג, לא שאלו אותי איזה עיסוי אני רוצה. המטפל היה לא מקצועי, הוא לא הציג את עצמו, לא שאל אם העוצמה של העיסוי בסדר, לא התהפכתי במהלך העיסוי, הכל היה פשוט הזוי. עברתי עיסוי מוזר מהגיהנום ( עשיתי הרבה טיפולים במקומות שונים אבל דבר כזה לא עברתי). הרגשתי לא נעים לקום באמצע, אמרתי לעצמי טוב העיסוי הזה נגמר את קמה ומבקשת את הכסף שלך חזרה או לפחות את החלק היחסי כי לא היתה לי שום כוונה לחזור ל2 עיסויים נוספים. את מה שקרה אחר כך קשה לי לתאר. ממש בסוף העיסוי כשאני שוכבת על הבטן, המטפל סיבב והרים את הרגל שלי בצורה מוזרה (כמו את הרגל הקודמת) ותוך כדי עיסוי הוא נגע לי באיבר המין. כמה פעמים. הדבר לקח שניות, הייתי פשוט בהלם וקפאתי. מעולם בזמן עיסוי אף מטפל / מטפלת הגיעו אפילו קרוב לאיזור. באמת שאין מקום לטעויות בנושא. כשהמטפל יצא מהחדר לא הצלחתי לעכל את מה שקרה ואז התלבשתי במהירות ורציתי לברוח מהמקום. הסתבר לי שאין ידית בדלת, והייתי נעולה בתוך החדר. דפקתי בחזקה ואף אחד לא ענה... הסרטים שרצו לי בראש... התקשרתי לספא וצרחתי עליהם שיפתחו את הדלת. הילד שישב בקבלה בא לפתוח והתנצל.... אני פשוט רצתי החוצה והתקשרתי לגרופון לצרוח עליהם. אני עדיין מחכה שהמנהלת שירות לקוחות תחזור אליי. בנתיים כנראה שהם יידעו את הספא כי התקשרו אלי משם, לא עניתי. אני לא יודעת אם לדבר איתם, אם להגיש תלונה במשטרה, להתייעץ עם עו"ד... מה לעשות? המקרה ממש ערער אותי נפשית, אני רוצה שהמקום הזה יסגר ושאף אחד / אחת יאלץ לעבור את מה שעברתי. אשמח אם תוכלי לייעץ לי מה לעשות בכזה מקרה...

השב
  • 07:00, 2 באפריל 2012

ירדן שלום,

המקרה שאת מתארת אינו פשוט והוא למעשה מעשה פלילי לכל דבר וענין. אני מציעה כי תפני שאלתך לפורום הפלילי, שם ייטיבו להדריך אותך במקרה זה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בזכויות נשים, יצוג נשים, אפליה על רקע מין, פיטורים במהלך הריון, סוגיות בהתאם לחוק שוויון הזדמנות בעבודה, מניעת הטרדה מינית. כמו כן הפורום יעסוק במענה למצוקותיהן של נשים מוכות.