אתמול פוטרתי ואני בהריון - פורום זכויות נשים

שאלה חדשה
  • miki214

נשלח ע"יmiki214 14:07, 17 במאי 2012

היי, פיטרו אותי אתמול, שבוע 8 להריון. בטענה שדברים לא מסתדרים משמע אני והבוסית החדשה שלי לא מסתדרות. כאמור הם לא ידעו שאני בהריון למרות שהם כן גיששו מזה זמן מה אם אני בהריון מכיוון שנישאתי לא מזמן ואני ובן זוגי לא בני 20 לצערנו. כל פעם שהם שאלו בעקיפין (מזה 4 חודשים של שאלות) ניפנפתי אותם ולכן חשבו שאני לא. אתמול שהם הודיעו לי על הפיטורים, הודעתי על ההריון. היום היה לי שימוע, משהו שהם סגרו מראש. באתי לשימוע עם המשאבי אנוש שהציעה לי מספר אופציות: 1. הראשונה להישאר עד הלידה ומה שיהיה יהיה - הדגישו שהם לא הכי רוצים בזה וגם אני... מי רוצה להישאר במקום שאתה יודע שלא רוצים אותך... כמו כן הם יעשו לי את המוות (כאילו שלא עשו לי עד היום...). 2. לפנות למשרד התמ"ת - שגם את זה הם הדגישו שהם לא רוצים. 3. לתת לי לשבת בבית, תשלום על 4 חודשיי עבודה + 30 יום התראה (משמע 5 חודשים משכורת) + פיצויים וימי חופש. כאמור הקלטתי את השיחה. וביקשתי בכתב את ההצעה. השאלה שלי היא כזאת, האם זו הצעה טובה? האם אני יכולה לקבל יותר? אני לא רוצה לצאת במלחמת שוורים אבל אני כן רוצה לקבל את מה שמגיע לי, אז בחזרה למציאות מה אני באמת יכולה לקבל בלי לצאת למלחמת עולם שלישית. תודה

השב
  • 19:11, 17 במאי 2012

מיקי שלום,

אני מציעה כי בטרם תקבלי החלטה תגשי ותקבלי יעוץ משפטי מסודר, אליו תגיעי עם ההקלטה. אינני יכולה להשיב לך על "רגל אחת" לשאלה כה הרת גורל מבחינתך. את יכולה לפנות אלי או לכל עו"ד אחר המתמחה בתחום.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בזכויות נשים, יצוג נשים, אפליה על רקע מין, פיטורים במהלך הריון, סוגיות בהתאם לחוק שוויון הזדמנות בעבודה, מניעת הטרדה מינית. כמו כן הפורום יעסוק במענה למצוקותיהן של נשים מוכות.