שעת הנקה - פורום זכויות נשים

שאלה חדשה
  • עינת

נשלח ע"יעינת 10:12, 24 באוקטובר 2012

שלום וברכה רציתי לדעת האם בכדי לקבל את שעת הההנקה חייבת לעבוד שבע שעות ביום או שישנה אפשרות לחלק את 35 השעות באופן שונה???? אשמח לתשובה

השב
  • 13:43, 24 באוקטובר 2012

עינת שלום,

שעת הנקה היא בגין משרה מלאה. אינני יודעת האם את עובדת 5 ימים בשבוע או שישה.

תגובה
  • 14:10, 24 באוקטובר 2012

תודה לתשובתך אני בעיקרון עובדת 41 הנחשבות במקוםעהוגתי למשרה מלאה . אם אני מקבלת שעת הנקה אמורה לעבוד 36 . שאלתי אם חייבת לחלקן באופן שווה על פני השבוע או שיכולה לעבוד בכי יום שעות משתנות העיקר שאגיע ל36

תגובה
  • 14:14, 24 באוקטובר 2012

ווגם האם אפשרי שזה יהיה יעל פי יום. לדוג ביום שאעבוד שבע שעות אקבל וביום שלא אשלים שבע לא אקבל או שהתנאי הוא רק אם מקפידה לעבוד 7 שעות ביום כל השבוע.

תגובה
  • 23:02, 6 בנובמבר 2012

שלום וברכה
    אני עובדת 40 שעות בחמישה ימים הנחשבים במקום עבודתי כמשרה מלאה
    נאמר לי שעל מנת לקבל שעת הנקה עלי לעבוד לפחות שבע שעות
    רציתי לדעת אם יש יום מסויים במהלך השבוע או לחילופין נעדרתינ לגמרי באותו שבוע. ברור שלא אקבל שעת הנקה באותו יום אך האם זה פוגם בזכות שלי לקבל שעת הנקה על הימים באותו שבוע בהםמ כן עבדתי שבע שעות???זא האם חייבים רצף? האם החישוב הוא יומי או שבועי

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בזכויות נשים, יצוג נשים, אפליה על רקע מין, פיטורים במהלך הריון, סוגיות בהתאם לחוק שוויון הזדמנות בעבודה, מניעת הטרדה מינית. כמו כן הפורום יעסוק במענה למצוקותיהן של נשים מוכות.