תעזרו לי בבקשה - פורום זכויות נשים

שאלה חדשה
  • ויקי

נשלח ע"יויקי 17:13, 11 בפברואר 2013

שלום רב. אני בת 21 ,גרושה, אמה לילדה בת 3. בזמן אחרון גרתי עם ביתי אצל הורי בסלון ללא פרטיות כלל, שילמתי להם יותר מ-2000 על המגורינו, הייתי כמו עבדה עצלם, קניות עשיתי לכל המשפחה על חשבוני. הם לא סיעו לי עם הילדה, לא הרשו להתעקב בעבודה. בסוף החלתתי לעבור לדודה שלי, שעיתה אני גם עובדת. הורים שלי התכילו לרדוף אחרי, להתריד אותי בצילצולים עם הפחדות במתרה להחזיר להם את הילדה שלי. הם שמו מודעה באינטרנת שכאילו חתפו להם נחדה, גרמו לבהלה של כל הקרובים גם בחול. הם הלכו לגן ילדים שלה וסיפרו להם שנכנסתי לסקטה וביקשו מגננות להתקשר עמם ברגע שאביא את הילדה לגן. בקיצור הם התחילו לעסות הכול כדי שאני אראה לא כשרה להיות אמה במתרה לקחת ממני את הילדה. אני לא יודעת מה לעסות. אם אתם יכולים לתת לי עצה, אשמך מאוד. תודה מראש ויקי

השב
  • 18:27, 12 בפברואר 2013

ויקי שלום,

צו לי אך אינני יכולה לעזור לך ואני מציעה לך להיעזר בשרותי עו"ד המתמחה בתחום.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בזכויות נשים, יצוג נשים, אפליה על רקע מין, פיטורים במהלך הריון, סוגיות בהתאם לחוק שוויון הזדמנות בעבודה, מניעת הטרדה מינית. כמו כן הפורום יעסוק במענה למצוקותיהן של נשים מוכות.