חופשה מוקדמת - פורום זכויות נשים

שאלה חדשה
  • חן

נשלח ע"יחן 14:20, 6 באוקטובר 2013

שלום, אני שבוע 36.2, נמצאת בהריון בסיכון גבוהה עקב סוכרת הריונית, אני מרגישה כבר קושי ממש ממש גדול ללכת לעבודה : כאבי גב נוראייים עם עבר לפני ההריון, עייפות בלתי רגילה, קושי בהליכה, לחצים בבטן ועוד... ניצלתי את כל ימי המחלה וכל ימי החופש שלי וכרגע אני נמצאת בין הפטיש לסדן. אני עובדת 80 אחוז משרה אני לא מצליחה לעבוד, אני מרגישה שקשה לי ואני ממש פוגעת בעצמי אבל אין לי ברירה אחרת לא תהיה לי משכורת לחופשת הלידה. החודש קיבלתי שכר ממש נמוך כ 2000 שח בגלל העדרויות אבל אני לא יכולה להרשות לעצמי את זה ואני לא יודעת מה לעשות. הבנתי מהרופא היום ששמירת הריון לא רלוונטי לי בגלל שצריך להיות בבית מינימום חודש ולי נשארו כשלושה שבועות פלוס מינוס. מה עושים??? אין שמירה חלקית?? אני חייבת תשובה אני ממש בדיכאון מהמצב הזה...

השב
  • 12:04, 15 באוקטובר 2013

חן שלום,

נא הפני השאלה לפורום ביטוח לאומי

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בזכויות נשים, יצוג נשים, אפליה על רקע מין, פיטורים במהלך הריון, סוגיות בהתאם לחוק שוויון הזדמנות בעבודה, מניעת הטרדה מינית. כמו כן הפורום יעסוק במענה למצוקותיהן של נשים מוכות.