התעלמות מחלקת הפיקוח - פורום תכנון ובניה

שאלה חדשה
  • רועי

נשלח ע"ירועי 00:40, 2 באפריל 2013

לכבוד עוד לומונוסוב רציתי לשאול אותך בעבר הגשתי תלונה כנגד שכני שבנה לא היתר כ60 מ"ר חרף כל תלונותי מחלקת הפיקוח מסרבת לרשום דוח או להגיש תביעה הגשתי תלונה למשרד מבקר המדינה והם יצרו איתי קשר הום טוענים שהם מבררים את זה כבר למעלה חצי שנה והן טוענים שזה עוד יקח זמן ומצד שני הם אומרים לי שברגע שנאי לוקח עורך דין לתבוןע את העיריה הם מפסיקים את הטיפול בתיק מה לדעתך שייך לעשות בנידון? פניה לממונה על הבתים המשותפים אינה רלוונטית במקרה שלי לפני כחצי שנה הוחלפה התובעת העירונית בעירי וגם שפניתי אליה היא שולחת אותי בהלוך ושוב .... השאלה האם לדעתך יש מה לעשות בנידון או רק להשאיר את המצב הקיים ולחכות ... למשרד מבקר המדינה ? כמו כן רציתי לשאול כמה זמן לדעתך לוקח למשרד מבקר המדינה לברר תלונה נגד רשות עירונית עלבניה בלתי חוקית

השב
  • 14:06, 4 באפריל 2013

רועי שלום,

שאלתך איננה בתחום דיני התכנון והבניה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

053-9378369 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בשאלות בדבר הגשת בקשות להיתרי בניה, אישורים חורגים, סוגיות בדבר הופעות בועדות תכנון, תוספות לבתים, הגשת התנגדויות לתוספות בניה בבניינים, הריסת מבנים, הגשת ערעורים ונושאים נוספים.