לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
bafi

מבקשת עזרה דחופה בנוגע לתיכנון ובנייה

אני גרה בבית משותף , כשנכנס חוק הפרגולות בניתי פרגולה צמודה לדירתי, לפני שבניתי את הפרגולה שלחתי גרמושקה לשכנים ולעיריה, למרות שלפי החוק הייתי צריכה רק להודיע לעיריה, וכן הסתמכתי על שלושה הסכמים בהם כל השכנים חתומים על הסכמה הדדית לבניה, שלושה מתוך השבעה כבר בנו את התוספות, חרף כל העובדות השכנים התנגדו לבנייה שלי בגלל הפרגולה שטוענים שהיא מפריעה להם, שלוש שנים העיריה לא עשתה דבר בדקה אישרה שהיא לפי החוק למרות זאת לא קיבלתי היתר גם לא צריך לדעתי לפי החוק החדש, כעבור כמעט שלוש שנים , העיריה שלחה לי החלטה של הוועדה המקומית להרוס את הפרגולה ולשכנים אישרה את כל תוכניות הבנייה תוך דריסה גסה ובוטה של השטחים שקרובים לדירתי ניצול טוטאלי של השטחים שקרובים לדירתי על ידי השכנים למרות שהם גרים בצד הנגדי. האם אין פגם בהחלטתה של הוועדה המקומית? לדעתי משהו בעיריה אינו כשר חבר הוועדה קיבל אותי בקבלת פנים ברוטלית בצעקות והעלבות ליד כל הקהל, איך העזתי לבנות פרגולה ובאיזה רשות משל היה אחד הדיירים או עורך הדין שלהם, השאלה האם ניתן להגיש קובלנה נגד אותו פקיד? והאם העיריה נהגה כשורה בהחלטה ההזויה ששלוש שנים כמעט לא הזכירה אפילו שמשהו לא תקין נהפוך הוא יש לי מעין אישור שהפרגולה עומדת בתנאים

עו"ד עמנואל סולומונוב

שלום, אין לי מספיק נתונים בשביל להתייחס לשאלתך.

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תכנון ובנייה