הסכם ממון עם סעיף שמגן מפני חובות של הבעל - פורום הסכם ממון

שאלה חדשה
  • תהל

נשלח ע"יתהל 09:56, 25 בנובמבר 2015

שלום אני מעוניינת לעשות הסכם ממון עם בעלי לעתיד. יש לו דירה משלו אבל יש לו גם חובות שהצטברו לפני שהכרנו ובמקרה של גירושין אני לא ארצה שיפלו עליי (חצי מהם). איך אני צריכה להכניס את זה בהסכם ממון כי ברור שהחובות האלה יהיו גם אחרי שאתחתן איתו וילוו אותנו שנים רבות לצערי

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ליאור יניר

ליאור יניר עו"ד,מנהל הפורום

10:55, 25 בנובמבר 2015

שלום
    ישנה חשיבות לערוך הסכם ממון וזאת בשל העובדה כי הסכם שכזה יגן על האינטרסים הליגיטימיים של כל אחד מכם.
    בהסכם ניתן להתייחס לחובות הקיימים כיום (בטרם הנישואין) אשר כפי שציינת ימשיכו להתקיים לאחר נישואיכם ואף לחובות אשר ייווצרו לאחר הנישואין.
    ישנה גם אפשרות להגיע להסכמות בנוגע לדירת המגורים של בן זוגך ולהעלותם על הכתב.
    כאמור את הסכם הממון יש לאשר בפני ערכאה שיפוטית או לחילופין במידה והוא נכתב ונחתם בטרם הנישואין בפני נוטוריון

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ליאור יניר

מנהל הפורום: עו"ד ליאור יניר

עורכת דין ומגשרת, בעלת משרד המתמחה בדיני המעמד האישי, משפחה, צוואות, התרות נישואין, חלוקת רכוש, ישוב
למידע נוסף

077-9971403 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות להתלבטויות והיתרונות שבחשיבות לקיומו של הסכם ממון בין בני זוג, דרכו מוסדרת חלוקת הרכוש בין בני הזוג. בין אם אתם ידועים בציבור, לקראת נישואים ראשונים או מאוחרים יותר.