המצאת פטנט - פורום פטנטים

שאלה חדשה
  • לירן

נשלח ע"ילירן 18:05, 5 באוגוסט 2012

שלום לכולם, יש לי פטנט שאני חושב שיכול להצליח, אין לי שום ניסיון בזה, אני לא רוצה לייצר את המוצר שהמצאתי ולא להתעסק עם זה הרבה אלא רק למכור את הרעיון לחברה שכבר מייצרת את המוצר כי הרעיון שלי הוא שיפור למוצר שיכול לגרום להם למכור הרבה חתיכות אחרי השיפור הקטן. מה מישהו כמוני עם רעיון יכול לעשות כדי לרוץ עם רעיון כזה, איך אני יכול לספר על הרעיון הזה? גם אם מישהו יחתום לי שהוא לא יעביר אותו הלאה הוא יכול להעביר ואני לא אוכל להוכיח שזה הוא. אודה לכם אם תפרטו לי את תשלחו לי קישור ל- איך מתחילים.. תודה :)

השב
  • 22:25, 5 באוגוסט 2012

עם רמת הידע שלי בתחום כל אחד יכול לחדש לי משהו :)

תודה

תגובה
  • מנהל הפורום:גד בנט

גד בנט,מנהל הפורום

00:22, 6 באוגוסט 2012

שלום לירן,
    אין נוסחת קסם זריזה לצערי...
    להגנת הרעיון שלך יש לך שני מסלולים שאותם אתה צריך לבצע במקביל:
    א. להגן על הרעיון בבקשת פטנט מה שיאפשר לך לדבר יותר בחופשיות על הרעיון וגם יוסיף לך מהימנות.
    ב. ליווי של עו"ד מסחרי לצרכי המשא ומתן עם חברות בתחום.
    בהצלחה!
    גדי

תגובה
מנהל הפורום:גד בנט

מנהל הפורום: גד בנט

עורך הפטנטים גד בנט הינו שותף ובעלים של משרד עורכי הפטנטים בן-עמי ושות' המתמחה בליווי פטנטים במדעי ה
למידע נוסף

053-9377857 חיוג
הודעה

איך לרשום פטנט בארץ ובעולם? על מה אפשר לרשום פטנט? איך מתחילים את הליך הפטנטים? איך לחפש האם האמצאה כבר קיימת? איפה כדאי להגיש בקשת פטנט קודם? איזה זכויות מעניק הפטנט לבעל הפטנט? ממתי מוגן בעל הפטנט? האם ניתן לקבל הגנה לפני קבלת הפטנט? כיצד לזרז את הליך הפטנטים? מהי בקשת זמנית (Provisional)? מתי כדאי להגיש בקשה זמנית ומתי עדיף להגיש בקשה רגילה? כל אילו ונושאים אחרים ידונו בפורום.