טעות באדם שנשלח איליו מכתב הוצאה לפועל - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • שי

נשלח ע"ישי 11:42, 11 בנובמבר 2011

שלום רב, ליד ביתי הושאר מכתב של רשות האכיפה והגביה - אזהרה, במכתב רשום מספר תעודת זהות של אדם שלא מתגורר בכתובת שלי, אך השם זהה. לא ברור איך הגיעו לכתובת שלי. מה עושים?

השב
  • 20:23, 29 בינואר 2014

בשמונה בערב מישהו הולם בדלת ומצלצל בטרוף בדלת. אני שואלת מי זה ומישהו צורח מהעבר השני של הדלת שזה בית משפט הוצאה לפועל ושאפתח מיד את הדלת. כשפתחתי את הדלת האדם שהלם בדלת צעק עליי למה אני צועקת. הוא אמר שהוא נשלח מהוצאה לפועל
    והוא מחפש שם שאני מעולם לא שמעתי עליו. הוא סירב להאמין ודרש לראות ת.ז.הראיתי לו והוא שאל אלות נוספות עד שהבין שנתנו לו שם של מישהו וכתובת שלי. שאלתי אותו אם לא הייתי בבית מה הוא היה עושה מאחר והוא כל כך בטוח שגר האדם שהוא מחפש. הוא אמר
    שהם היו פורצים את הדלת. האם יש להם רשות לפרוץ את הדלת כשאין מישהו בבית ומה קורה אם פרצו לבית של מישהו אחר? אני עדיין נסערת מכך שלא מספיק שהם טעו הם גם איימו עליי.
    האם יש דרך להתלונן ולבקש להבא לפני ששולחים את אנדי ההוצאה לפועל שיכתבו בברור את פרטי החייב לפני שנטפלים לאזרח תמים ופורצים לו את הבית?

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.