התייעצות - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • ר

נשלח ע"יר 00:40, 17 במרץ 2012

שלום רב יש לי מס תיקים בהוצאה ךפועל שעם רובם אני בשלבי משא ומתן לגבי הסד תשלומים . אני לא מעוניינת באיחוד תיקים או פשיטת רגל אלא מעוניינת לשלם את החוב בתשלומים . אחד הנושים כשהיינו במשא ומתן הטיל עיקול על המשכורת שלי (שבינתיים בוטל ) האם יש דרך להתגונן מעיקול ? הבנתי שאפשר להגיע להוצאה לפועל לחקירת יכולת . עורכת הדין שלי לא ממתליצה לבצע את ההליך כיוון שלטענתה החב יצבור ריבית גדולה יותר במסגרת הסדר תשלומים של ההוצל"פ ויפגע במשא ומתן מול הנושים מה דעתך והמלצתך ? תודה מראש ר

השב
  • 10:44, 20 במרץ 2012

אין ספק, כי ביצוע הסדר תשלומים באמצעות הוצאה לפועל, לא מהווה פתרון, שכן החובות בהוצאה לפועל צוברים ריבית משפטית לעיתים בנקאית ועוד, כך שהלכה למעשה קשה מאוד להביא לסיום החובות. מומל על כן להגיע להסדרים פרטניים שמקבעים את סכומי החוב ושבסופו של יום, בהתחייבות הזוכה, תיק ההוצאה לפועל ייסגר.

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.